Telefon

+48 572 344 239

Godziny pracy

pon - pt 8.00 - 16.00

KUCHNIE - JAX40

Preparat do ręcznego mycia naczyń - JAX 40

1 L - 23.99 PLN brutto / 5 L - 116.85 PLN brutto / 10 L - 215.25 PLN brutto

Kod produktu: JAX 40

Zastosowanie: Środek myjący z aktywnym chlorem przeznaczony do każdego rodzaju zmywarek. Preparat usuwa zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi, a także likwiduje osady po kawie i herbacie, pozostawiając umyte naczynia bez smug i zacieków. Oprócz doskonałych właściwości myjących produkt zapewnia długą żywotność każdego urządzenia oraz jego ekonomiczne użytkowanie.

Zawiera fosforany, które redukują niekorzystny wpływ twardej wody poprzez wiązanie jonów wapnia i magnezu oraz zapobiegają osadzaniu się nierozpuszczalnych soli na naczyniach i elementach grzewczych zmywarek. Zawiera także karboksylany, które poprzez efekt progowy zwiększają rozpuszczalność soli występujących w wodzie, co pozwala na redukcję w kąpieli myjącej nieorganicznych soli np. siarczanów oraz kationów wapnia i magnezu. Ponadto karboksylany minimalizują przyleganie tych soli do powierzchni, co umożliwia ich łatwą eliminację przez wypłukanie. Karboksylany zapobiegają także redepozycji brudu na mytych naczyniach. W składzie preparatu znajduje się również ług potasowy, który nie niszczy szkła tak jak ług sodowy oraz krzemiany, zapobiegając ługowaniu szkła (matowienie). Aktywny chlor w nim zawarty posiada właściwości dezynfekujące, dzięki czemu środek nadaje się do mycia pojemników do przechowywania żywności i chroni je przed rozwojem grzybów i pleśni. Produkt zawiera również wodorotlenek potasu.
PŁYN JAX PROFESSIONAL 40 przeznaczony jest do mycia w zmywarkach szkła, ceramiki, naczyń i przedmiotów ze stali szlachetnej. Znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, gastronomii i budynkach użyteczności publicznej.

Produkt nagrodzony Złotym Medalem MTP 2018 na Międzynarodowych Targach Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO I INVEST HOTEL 2018.

Sposób użycia: środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika płynu myjącego zmywarki zgodnie z instrukcją producenta. Należy regularnie sprawdzać poziom płynu i uzupełniać pojemnik. Dozowanie płynu zależy od stopnia zabrudzenia oraz jakości wody i wynosi 1-5 ml płynu na 1 l wody. Środek należy dozować za pomocą automatycznych układów dozowania. UWAGA: nie stosować z innymi produktami myjącymi - może uwalniać niebezpieczne gazy (chlor).

UWAGA: w trakcie magazynowania produktu może nastąpić zmiana koloru, niemająca wpływu na jego właściwości użytkowe.
Zawiera KOH, polikarboksylany i fosforany.

pH 13-14

Dostępne opakowania:
1 L / 5 L / 10 L - w sprzedaży standardowej


Zamów produkt