Telefon

+48 572 344 239

Godziny pracy

pon - pt 8.00 - 16.00

KUCHNIE - JAX41

Płyn myjący do zmywarek bez chloru - JAX 41

1 L - 23.99 PLN brutto / 5 L - 116.85 PLN brutto / 10 L - 215.25 PLN brutto

Kod produktu: JAX 41

Zastosowanie: Wysokoalkaliczny środek myjący. Usuwa zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi. Oprócz doskonałych właściwości myjących zapewnia długą żywotność urządzenia oraz ekonomiczne użytkowanie, zapobiegając odkładaniu się kamienia na podzespołach (elementy grzewcze, dysze).

Produkt zawiera fosforany, które redukują niekorzystny wpływ twardej wody poprzez wiązanie jonów wapnia i magnezu oraz zapobiegają osadzaniu się nierozpuszczalnych soli na naczyniach i elementach grzewczych zmywarek. Zawiera także karboksylany, które poprzez efekt progowy zwiększają rozpuszczalność soli występujących w wodzie. Pozwala to na redukcję w kąpieli myjącej nieorganicznych soli np. siarczanów oraz kationów wapnia i magnezu. Ponadto karboksylany minimalizują przyleganie tych soli do powierzchni, co umożliwia ich łatwą eliminację przez wypłukanie. Karboksylany zapobiegają również redepozycji brudu na mytych naczyniach. Preparat oparty na wodorotlenku potasowym, który nie niszczy szkła tak jak ług sodowy. Krzemiany zawarte w preparacie zapobiegają ługowaniu szkła (matowienie).
PŁYN JAX PROFESSIONAL 41 przeznaczony jest do mycia w zmywarkach szkła, tworzyw sztucznych, ceramiki, naczyń i przedmiotów ze stali szlachetnej.

Znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, gastronomii i budynkach użyteczności publicznej.

Sposób użycia: Środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika płynu myjącego zmywarki zgodnie z instrukcją producenta. Należy regularnie sprawdzać poziom płynu i uzupełniać pojemnik. Dozowanie płynu zależy od stopnia zabrudzenia oraz jakości wody i wynosi 1-5 ml płynu na 1 l wody. Środek należy dozować za pomocą automatycznych układów dozowania.
Dla osiągnięcia najlepszego efektu końcowego, po myciu zasadniczym, należy użyć Nabłyszczacza JAX PROFESSIONAL 50.

UWAGA: w trakcie magazynowania produktu może nastąpić zmiana koloru, niemająca wpływu na jego właściwości użytkowe.

Zawiera KOH, polikarboksylany i fosforany.

pH 13-14

Dostępne opakowania:
1 L / 5 L / 10 L - w sprzedaży standardowej


Zamów produkt