Telefon

+48 572 344 239

Godziny pracy

pon - pt 8.00 - 16.00

KUCHNIE - JAX43

Preparat do ręcznego mycia naczyń - JAX 43

1 L - 13.41 PLN brutto / 5 L - 55.35 PLN brutto

Kod produktu: JAX 43

Zastosowanie: Produkt przeznaczony do ręcznego mycia wszystkich rodzajów naczyń i innych przyborów kuchennych. Usuwa zabrudzenia pochodzenia spożywczego z tłuszczu i białek. Nie pozostawia smug, zacieków, nie niszczy mytych powierzchni. Produkt zawiera fosforany, które redukują niekorzystny wpływ twardej wody poprzez wiązanie jonów wapnia i magnezu oraz zapobiegają osadzaniu się nierozpuszczalnych soli na naczyniach. Ilość i rodzaj użytych środków powierzchniowo czynnych powoduje, że preparat jest mocno skoncentrowany i dzięki temu bardzo wydajny. Produkt zawiera powyżej 15 % anionowych środków powierzchniowo czynnych, w tym sól sodową kwasu alkilobenzenosulfonowego. Jako jeden z nielicznych preparatów, wzbogacony w etoksylowany alkohol laurylowy (pierwszorzędny zwilżacz i odtłuszczacz).

PREPARAT JAX PROFESSIONAL 43 przeznaczony jest do ręcznego mycia naczyń szklanych, ceramicznych, metalowych, plastikowych oraz przyborów kuchennych.
Produkt znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, biurach, gastronomii, budynkach użyteczności publicznej i zakładach produkcyjnych.

Sposób użycia: Wycisnąć na wilgotną gąbkę 1–2 krople płynu, przetrzeć naczynia i spłukać pod bieżącą wodą lub rozpuścić 1 łyżkę płynu w 5 l ciepłej wody i w tak przygotowanym roztworze umyć naczynia, a następne spłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Nie zawiera kwasów: solnego, fosforowego, azotowego, siarkowego.

pH 6,5-7,5

Dostępne opakowania:
1 L / 5 L - w sprzedaży standardowej


Zamów produkt