Nowa marka, nowa jakość - ADELIO


Stworzona dla najbardziej wymagających klientów linia produktów nowej marki Adelio spełni oczekiwania pod każdym względem. Nie musisz iść na kompromis - Adelio to produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Adelio to polska marka przeznaczona dla klientów biznesowych ceniących, zarówno walory estetyczne, jak i ekonomiczne zachowując wyjątkową jakość. Decydując się na nasze produkty, wybierasz przede wszystkim niezawodność i komfort podczas użytkowania.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Profesjonalne środki czystości: JAX Professional i Forlux


Oczekujemy, że dom, hotel, restauracja to miejsca, które są nie tylko wygodnie urządzone czy eleganckie, ale przede wszystkim czyste. Sprzątać można na wiele sposobów, ale nie każde środki czystości pozwolą nam osiągnąć zamierzony efekt.

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne środki czystości, które dzięki opracowanym zaawansowanym technologiom nie odbiegają jakością od uznanych światowych marek. Wciąż poszerzamy gamę naszych produktów umożliwiających utrzymanie porządku na wszystkich dosłownie obiektach: szkoły, biura, szpitale, hotele, restauarcje, zakłady produkcyjne, sklepy, hale, itp.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży artykuły takich marek jak: Forlux oraz Jax Professional.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Artykuły higieniczne: ręczniki papierowe i papier, podajniki, kosze i worki na śmieci, mopy


Katrin to marka produktów higienicznych stworzonych po to, aby zapewnić higienę i komfort w obiektach, w których ludzie przebywają poza domem, takich jak toalety publiczne, zakłady pracy, hotele, szkoły oraz zakłady opieki zdrowotnej. Produkty Katrin są wytwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, są wydajne i przyjazne dla środowiska.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Artykuły HoReCa: tekstylia dla restauracji, hoteli & spa, hafty i wszywki.


Tekstylia są nieodłączną częścią każdego domu, restauracji, czy hotelu. Dzięki nim możemy poczuć się wyjątkowo, nadać wybranemu pomieszczeniu indywidualnego charakteru, stworzyć miejsce, które zachęca do tego, by zostać na dłużej. Piękne pościele, ciepłe szlafroki, mięciutki ręczniki, a nawet wygodne kapcie, mogą nas przenieść nas w magiczny wymiar.

ZOBACZ OFERTĘ >>